Simsek-FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Simsek-FM

Simsek Fm Paylasim Forumuna Hosgeldiniz

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR

2 posters
YazarMesaj
43ZORBEY43

43ZORBEY43

Erkek
Lakap : ATES

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR Empty
MesajKonu: SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR   SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 6:00 pm

[b]YAX ARKADASLAR FORMU DOLANIRKEN BURAYA GÖZÜM TAKILDI AYIP YAVFF:Sad BİZİM DÜNYAMIZDAN HEC BİŞEY YAZAN OLMAMIS ...BEN BARİ BİŞEY YAZAYIM DEDİM ...BİZ ERKEKLERE YAKISIR BAKALIM ELEŞTİRİLER NASIL OLCAK:)))))

BANA GÖRE ERKEK DEDİGİN Erkek Dediğin Kadını Koluna Takıp Gezdirmesini Nasıl Biliyorsa Onu Sahiplenmesinide Öyle Bilicek... Erkek Dedigin Kadinina Söz Geçirebilecek Sus Demeden Gözleriyle Herseyi Anlatabilecek... !!! Erkek Dediğin Kadınının Namusunu Kendi Namusu Gibi Bilecek Gerekirse Namusuna Söz Söyleyecek Dilleri Koparabilicek... !!! Erkek Dediğin Gerektiginde Silah Kullanabilecek Ama En Buyuk Silahi Yureği ve Zekasi Olacak... !!! Erkek Dedigin Cüzdanindan Önce Bileğini ve Yuregini Sevdirebilecek!!!ARABAYA, PARAYA Değer Veren Hatunlari Baş Tacı Etmeyecek... !!!Hak Edene Hakkettigini Vermesini Bilecek... Erkek Dedigin Kendi Hayatina Kendisi Hüküm Edicek... Baskalarinin Usaği Değil Kendi Kendisinin Efendisi Olmayı Bilecek... Erkek Dedigin Biraz Deli Dolu, Kabadayi, Efendi ve Yurekli Olabilecek... !!! Dosta, Düsmana, Sevmeyenlere İnat Ayakta Dimdik Durabilmelii...İşte Benim anlayısım bu İster begenin ister begenmeyin:)))))))))))...........
VALLA BANA GÖRE BU SİZE GÖRE BİLEMEM:))) HAFİ GRŞ İNŞ A.E.O lun K.İ.B ın
yesim434
Süper Moderators
Süper Moderators
yesim434

Kadın
Lakap : birtanem

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR Empty
MesajKonu: Geri: SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR   SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 11:29 pm

helal olsun eline yuregine saglikk

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADASLAR
1 sayfadaki 1 sayfası